Nowa strona firmy SONTO

Firma SONTO przygotowała nową witrynę internetową. Na naszej stronie www mogą Państwo zapoznać się z szeroką ofertą artykułów budowlanych, do której włączane będą kolejne produkty.

Nasza witryna zawiera opis oferty oraz podstrony z grupami produktów, dział aktualności, a także strony informacyjne i zakładkę z danymi kontaktowymi. Mamy nadzieję, że nowoczesny design i przejrzysty układ informacji pomoże Państwu lepiej poznać naszą ofertę oraz sprawniej z niej skorzystać. Strona została zaprojektowana w taki sposób, żeby ułatwić korzystanie z niej na urządzeniach mobilnych: smartfonach i tabletach.

Witryna zapewnia także łatwy dostęp do stron naszych marek handlowych, a niebawem będzie zawierała odnośnik do naszych profili w serwisach społecznościowych. W niedalekiej przyszłości planujemy uruchomienie serwisów internetowych w innych wersjach językowych.

SONTO zapewnia swoim klientom wsparcie w wyborze konkretnej konfiguracji ogrodzeń tymczasowych oraz wycenę po wcześniejszym wypełnieniu formularza kontaktowego. Nowa witryna firmy dostępna jest pod adresem https://www.sonto.pl.

Serdecznie zapraszamy do korzystania ze strony firmy SONTO.

...