Nowa strona firmy SONTO

By 0
2391
Nowa strona firmy SONTO

Firma SONTO zaprezentowała nową stronę internetową. W naszej witrynie prezentujemy swoją ofertę, którą aktualnie stanowią ogrodzenia tymczasowe, których producentem jest Betafence, światowy lider w produkcji ogrodzeń, systemów kontroli detekcji i dostępu. Do naszej oferty będą, w niedalekiej przyszłości, włączane kolejne produkty Betafence.

Główne działy witryny to oferta oraz podstrony z grupami produktów, dział aktualności oraz strony informacyjne i kontaktowe. Mamy nadzieję, że nowoczesny design i przejrzysty układ informacji pomoże Państwu lepiej poznać naszą ofertę oraz z niej skorzystać. Strona została zaprojektowana w taki sposób, żeby ułatwić korzystanie z niej na urządzeniach mobilnych: smartfonach i tabletach.

 

Strona zapewnia także łatwy dostęp do witryn naszych marek handlowych oraz w przyszłości do naszych profili w serwisach społecznościowych. W niedalekiej przyszłości planujemy uruchomić serwisy internetowe w innych wersjach językowych.

SONTO zapewnia też swoim klientom wsparcie w wyborze konkretnej konfiguracji ogrodzeń tymczasowych oraz wyceny, po wcześniejszym wypełnieniu formularza kontaktowego. Nowa witryna firmy dostępna jest pod adresem www.sonto.pl.

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania ze strony firmy SONTO.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Your Name:*

Your Website

Your Comment