Dział Sprzedaży
+48 501 310 260
biuro@sonto.pl

Dział Obsługi Zamówień
+48 516 440 064
zamowienia@sonto.pl

Nowa strona firmy SONTO

Firma SONTO zaprezentowała nową stronę internetową. W naszej witrynie prezentujemy swoją ofertę, którą aktualnie stanowią ogrodzenia tymczasowe, których producentem jest Betafence, światowy lider w produkcji ogrodzeń, systemów kontroli detekcji i dostępu. Do naszej oferty będą, w niedalekiej przyszłości, włączane kolejne produkty Betafence.

Główne działy witryny to oferta oraz podstrony z grupami produktów, dział aktualności oraz strony informacyjne i kontaktowe. Mamy nadzieję, że nowoczesny design i przejrzysty układ informacji pomoże Państwu lepiej poznać naszą ofertę oraz z niej skorzystać. Strona została zaprojektowana w taki sposób, żeby ułatwić korzystanie z niej na urządzeniach mobilnych: smartfonach i tabletach.

Strona zapewnia także łatwy dostęp do witryn naszych marek handlowych oraz w przyszłości do naszych profili w serwisach społecznościowych. W niedalekiej przyszłości planujemy uruchomić serwisy internetowe w innych wersjach językowych.

SONTO zapewnia też swoim klientom wsparcie w wyborze konkretnej konfiguracji ogrodzeń tymczasowych oraz wyceny, po wcześniejszym wypełnieniu formularza kontaktowego. Nowa witryna firmy dostępna jest pod adresem www.sonto.pl.

Serdecznie zapraszamy do korzystania ze strony firmy SONTO.

...