O firmie SONTO

Firma SONTO jest prężnie rozwijającą się firmą handlową. Od początku działalności stawiamy na najwyższą jakość sprzedawanych produktów i na zadowolenie Klienta. W swojej ofercie posiadamy tylko sprawdzone i solidne produkty znanych i cenionych producentów.

Głównym celem firmy SONTO jest dostarczanie produktów wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.

Istotnym czynnikiem działalności firmy SONTO jest ścisła współpraca z największymi producentami. Pozwala to zaoferować towar wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie.

Firma SONTO jest profesjonalnym i solidnym dystrybutorem produktów Grupy TLC w zakresie tymczasowych systemów zabezpieczeń budowlanych a także schodów i platform stalowych. Grupa TLC to szwedzko-polski producent rozwiązań dla przemysłu i budownictwa posiadający nowoczesny i zautomatyzowany zakład produkcyjny w Polsce. Grupa TLC to również innowacyjna firma, za którą stoją skandynawska jakość i doświadczenie, wprowadzająca nowoczesne technologie i standardy mające zastosowanie w branży budowlanej w zakresie bezpieczeństwa.

Firma SONTO jest także profesjonalnym i solidnym dystrybutorem produktów firmy Betafence, światowego lidera w produkcji wysokiej jakości ogrodzeń. Firma Betafence jest obecnie liderem w zakresie systemów ogrodzeniowych, kontroli dostępu oraz zintegrowanych rozwiązań zabezpieczających, a także przemysłowych siatek zgrzewanych i konstrukcji gabionowych. Asortyment Betafence obejmuje systemy ogrodzeniowe dla obiektów przemysłowych i infrastruktury publicznej, prywatnych posesji, terenów leśnych i autostradowych oraz skupisk zwierząt.

Pozycję sprawdzonego i rzetelnego dostawcy elementów ogrodzeniowych firma SONTO zawdzięcza profesjonalnej obsłudze, wysokiej jakości oferowanych produktów, konkurencyjnym cenom, sprawdzonej logistyce i rzetelności.

Prowadzimy sprzedaż poprzez strony i sklepy internetowe. W celu optymalizacji kosztów dostawy, produkty wysyłane są z magazynu z najbliższą lokalizacją do Klienta. Produkty z naszej oferty dostarczamy do Polski i krajów Unii Europejskiej.

Naszym celem jest zadowolenie naszych kontrahentów. Oferujemy najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach i obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Cały czas śledzimy rynek ogrodzeń budowlanych i przemysłowych, co pozwala nam wdrażać nowe rozwiązania. Stale rozwijamy naszą bazę asortymentową. Mamy nadzieję, że obecność firmy SONTO w Internecie przyczyni się do owocnej i efektywnej współpracy z naszymi kontrahentami. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu bezpośredniego, przesłania wiadomości e-mail lub zgłoszenia za pomocą formularza kontaktowego.

Pozycję sprawdzonego i rzetelnego dostawcy elementów ogrodzeniowych firma SONTO zawdzięcza profesjonalnej obsłudze, wysokiej jakości oferowanych produktów, konkurencyjnym cenom, sprawdzonej logistyce i rzetelności.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.