Akcesoria do ogrodzeń tymczasowych budowlanych

W naszej ofercie posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria do budowy kompletnego ogrodzenia tymczasowego budowlanego takie jak: stopy betonowe, stopy PVC z tworzywa, klamy/obejmy łączące, szpilki i kotwy do ogrodzeń budowlanych, podpory do ogrodzeń budowlanych tymczasowych, kółka i zawiasy do bramy tymczasowej.

Stopy betonowe

Stopy betonowe służą do montażu przęseł ogrodzeń budowlanych. Dany panel przymocowywany jest do stopy razem z innym panelem. Stopy betonowe mają więc odpowiednio usytuowane otwory, w które wprowadza się rury przęseł. Wydawałoby się, że wystarczają dwa otwory w stopie betonowej, ale przykręcić zbliżone do siebie panele, jednak tych otworów jest w każdej stopie betonowej więcej. Stopa betonowa to tylko jeden z rodzajów stóp, bo jest jeszcze typ drugi.


Stopa betonowa

Stopa betonowa

Wymiary 590×220×130 mm
Waga 36 lub 34 kg
Zabezpieczenie Stopa betonowa zbrojona
Technologia Stopa betonowa wibroprasowana


Stopy PVC z tworzywa

Stopy z PCV są podobne, lecz są wykonane z całkiem innego materiału. Stopy betonowe są wibroprasowane i są poza tym zbrojone. Stopy plastikowe przydają się tam, gdzie często przemieszcza się ogrodzenia. Raz zakupione ogrodzenie może bowiem służyć przy różnych projektach budowlanych.


Stopa PCV

Stopa PVC z tworzywa

Waga 16 kg / 18 kg / 22 kg/ 26 kg
Technologia Stopa wykonana z recyklingu


Klamry / złączki do ogrodzeń tymczasowych

Obejmy (złączki, klamry) do ogrodzeń tymczasowych budowlanych ocynkowane ogniowo.


Obejma / złączka

Złączka / klamra

Grubość blachy 3 mm / 2,5 mm / 2 mm
Zabezpieczenie antykorozyjne Ocynk ogniowy


Podpora budowlana

Podpora budowlana pełni funkcję stabilizującą. Jest bardzo tania i niewiele waży. Ogrodzenie nie jest w stanie się przewrócić, gdy jest podparte czymś takim. Ogrodzenie może być narażone na rozmaite, niesprzyjające czynniki, a za pomocą podpór budowlanych niweluje się niepożądany wpływ tych szkodliwych czynników. Gdy stosuje się przesłonę, należy również zakupić podporę budowlaną. Plandeki na ogrodzenia pozwalają obniżyć koszt danego przedsięwzięcia. Plandeka stanowi świetną zasłonę, a ogrodzenie pełne z blachy jest droższe od ażurowego. Można zatem nabyć ogrodzenie ażurowe i do tego plandekę. Podpory budowlane są ocynkowane ogniowo.


Podpora boczna budowlana

Podpora boczna

Długość 2 m
Zabezpieczenie antykorozyjne Ocynk ogniowy


Szpilki i kotwy budowlane

Szpilka budowlana to natomiast przyrząd do utwierdzania podpór budowlanych. To dzięki szpilkom budowlanym podpory idealnie przytwierdzone są do powierzchni gruntowej. Szpilki budowlane mają odpowiednią długość, dzięki czemu podpory przytwierdzane są do podłoża bardzo mocno.