Siatki leśne

SIATKI LEŚNE

Siatki wykorzystywane w leśnictwie, do grodzenia autostrad i w rolnictwie.

Wytrzymałe siatki w konkurencyjnych cenach produkowane z drutu ocynkowanego, odporne na wszelkie warunki atmosferyczne, jak i zabezpieczające przed zwierzętami, doskonałe do grodzenia terenów leśnych, pól, sadów, hodowli oraz autostrad i dróg szybkiego ruchu. 

Ze względu na łatwy montaż i demontaż, doskonale sprawdzają się także jako tymczasowe ogrodzenia budowy. Łatwy samodzielny montaż: wystarczy wkopać drewniane słupki w 3 – 5 metrowych odstępach, rozwinąć siatkę i przybić skoblami, które dodajemy do siatek gratis. Grubsze druty skrajne (górny i dolny), zapewniają dobre napięcie siatki podczas montażu i nie wymagają stosowania dodatkowych drutów napinających, dzięki czemu koszty ogrodzenia z siatki leśnej są minimalne. 

Nasze siatki w zależności od wysokości oraz gęstości oczek zabezpieczają przed dzikimi zwierzętami: zającem, kuną, łasicą, sarną, jeleniem, dzikiem i podobnymi.

typy siatek leśnych

Posiadamy w naszej ofercie siatki leśne ogrodzeniowe o wysokości – 0,60 m, 0,80 m, 1,00 m, 1,20 m, 1,50 m, 1,60 m, 1,80 m oraz 2,00 m o rozstawie drutów pionowych – 10 cm , 15 cm lub 30 cm. Sklep alesiatki.pl jest marką handlową firmy SONTO. Sprzedajemy siatki ogrodzeniowe leśne w Polsce i całej Europie. Skontaktuj się w sprawie bezpłatnej wyceny lub doradztwa. Nasi specjaliści sprawnie obsłużą nawet najbardziej wymagającego klienta. Zapewniamy szybką dostawę na terenie Polski i krajów UE.

Szeroki wybór siatek leśnych

Siatki leśne light 15
Siatki leśne light 30