Zasieki płaskie

Zasieki płaskie to estetyczna zapora z drutu ostrzowego stosowana tam, gdzie osoba zainteresowana chce mieć ogrodzenie podobne do płotu, czyli o płaskim charakterze. Znakomicie można przy użyciu zasieków płaskich podwyższyć standardowe ogrodzenie, które już od dawna stoi w danym miejscu. Im wyższe ogrodzenie, tym trudniej się po nim wspiąć, tym ciężej przekroczyć taką barierę.


Zasiek płaski
Zasieki płaskie z drutu ostrzowego


Niektórym klientom zależy na nowym ogrodzeniu, ale nie chcą, by prezentowało się ono zbyt agresywnie. Takim nabywcom polecamy zasieki płaskie. Po rozciągnięciu zasieki płaskie mają kilkanaście metrów. Zastosowany drut ma ostre ostrza i jest zabezpieczony antykorozyjnie. Zakupując zasieki płaskie nie musimy się martwić o ich trwałość. Są bardzo solidne i regularnie padający deszcz nie jest w stanie ich zniszczyć. Obojętnie czy będzie ładna czy brzydka pogoda ogrodzenie dobrze będzie pełnić swoją funkcję. Trwałość to istotna cecha, klienci zwracają na nią uwagę kupując różne artykuły. Zasieki z drutu ostrzowego są ocynkowane ogniowo, tak jak ocynkowane są taśma, drut nośny oraz złączki.

Zasieki płaskie tworzą równe koła, bardzo ładnie prezentują się jako dodatek na ogrodzeniach z siatki jak i ogrodzeniach z prętów. Geometryczny kształt zapewnia estetyczny wygląd. Każde koło ma taką samą wysokość. W tym typie zasiek złączki także odgrywają ważną rolę, gdyż zapewniają równomierne rozłożenie poszczególnych elementów. Zasieki płaskie, podobnie jak przestrzenne, należy montować ostrożnie, by nie ulec skaleczeniu.

Zasieki płaskie doskonale uniemożliwiają realizację wrogich zamiarów innym osobom. Dbają o bezpieczeństwo mienia, a przy tym ładnie się prezentują. Majątek zawsze wymaga ochrony, o rzeczy cenne należy się troszczyć. Jeśli odpowiednio zabezpiecza się teren w spokoju można realizować własne zadania. Najlepiej nie dopuszczać do kradzieży niż potem mieć styczność z jej konsekwencjami. Właściwa zapora zapewnia idealną ochronę, ponieważ stanowi typ zapory agresywnej i służy do zabezpieczania obszarów wymagających szczególnej ochrony. Jest to znacznie agresywniejsza wersja zapory z drutu kolczastego.