Słupki Drogowe

Słupki parkingowe i drogowe stanowią elementy zabezpieczenia przed dostępem dla pojazdów niemających upoważnienia do wjazdu na wybrane miejsce postojowe albo teren. Blokady takiego typu występują w stałej formie (przykładowo umieszczone na stałe odbojnice albo słupki przenośne) albo też składanej. Te drugie można zamykać z użyciem rygla zawierającego kłódkę albo wbudowany zamek na klucz.

Słupki parkingowe stosuje się na parkingach prywatnych, aby nie było możliwe zajmowanie miejsc autom nieupoważnionym. Zwykle możemy na nie natrafić na stanowiskach przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnościami, we wspólnych garażach na osiedlach mieszkaniowych, czy też na terenach znajdujących się przy pensjonatach. Nierzadko stawia się je w roli rezerwacji miejsc dla stałych klientów albo też dla mieszkańców posesji.

...
...
...
...
...
...

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI tel. 516 440 064SŁUPEK DROGOWY/BLOKUJĄCY U12C DO WBETONOWANIA

Bariera drogowa / chodnikowa z rury ocynkowanej, malowana proszkowo.

słupek
 Rura fi 121 H – 1200mm

SŁUPEK DROGOWY/BLOKUJĄCY U12C ZE STOPĄ DO PRZYKRĘCANIA​

Słupek z rury ocynkowanej, malowany proszkowo, oklejony folią odblaskową.​

U11a SZCZEBLINKOWA
 Rura fi 121 H – 800mm


SŁUPKI PARKINGOWESŁUPEK PARKINGOWY-RUROWY / CHODNIKOWY BLOKUJĄCY DO WBETONOWANIA

Słupek z rury ocynkowanej, malowany proszkowo, oklejony folią odblaskową.


słupek
 Rura fi 48,3
fi 60,3
fi 76,1
fi 121
H – 1200mm
H – 1500mm

SŁUPEK PARKINGOWY-RUROWY / CHODNIKOWY BLOKUJĄCY ZE STOPĄ DO PRZYKRĘCANIA

Przykręcany słupek z rury ocynkowanej, malowany proszkowo, oklejony folią odblaskową.​

U11a SZCZEBLINKOWA
 Rura fi 48,3
fi 60,3
fi 76,1
fi 121
H – 800mm H – 1100mm

Słupki parkingowe przydają się głównie do wyznaczania miejsc parkingowych. Są pewnego typu granicą, której muszą przestrzegać kierowcy. Dzięki wykorzystaniu słupków parkingowych wiedzą oni, w których miejscach mogą dokładnie zatrzymywać pojazdy. Słupki są pomocne we właściwej organizacji parkingów podziemnych i zewnętrznych. Ograniczają znacząco ryzyko uderzenia w ścianę budynku albo też przytarcia sąsiadów. Niektórym spośród kierowców właściwe zaparkowanie pojazdu nastręcza spore trudności. Tym bardziej, jeśli na parkingu znajduje się wiele innych samochodów. Słupki parkingowe ułatwiają znacząco kierowcom parkowanie, zarówno tym doświadczonym, jak i niepewnym swoich umiejętności. Słupki mogą być przydatne na różnego typu parkingach. Zwykle napotkamy je na osiedlach, małych i większych sklepach samoobsługowych. Bardzo często słupki parkingowe wykorzystywane są także na parkingach urzędowych, szkolnych, jak również przed zakładami pracy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI tel. 516 440 064