Odbojnice przemysłowe stalowe

Oferujemy najwyższej jakości odbojnice przemysłowe polskiej produkcji, odporne na trudne warunki atmosferyczne. Odbojnice przemysłowe stosowane są w magazynach, fabrykach i innych zakładach przemysłowych. Znajdziemy je także w centrach handlowych, na placach manewrowych czy też usytuowane na wąskich mostach i zwężonych przejazdach. Odbojnice przemysłowe doskonale chronią newralgiczne punkty, szczególnie narażone na uszkodzenia mechaniczne. Słupy nośne magazynów, wysokie krawężniki, konstrukcje mostów czy nawet drzewa skutecznie chronić można za pomocą odbojnic. Odbojnice przemysłowe pomagają również kierowcom samochodów ciężarowych w manewrowaniu - stanowią na przykład nieodzowny element zapewnienia bezpiecznego podjazdu pod rampę przeładunkową.

...
...
...
...
...
...

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI tel. 501 310 260

Zastosowanie odbojów

Oferujemy najwyższej jakości odbojnice polskiej produkcji. Są odporne na trudne warunki atmosferyczne. Odbojniki przemysłowe stosowane są w magazynach, fabrykach i innych zakładach produkcyjnych oraz przemysłowych. Dziś już prawie każda hala używa tego rodzaju zabezpieczeń, gdyż praktyka pokazuje, że naprawdę warto. Odbojniki magazynowe stanowią między innymi zabezpieczenie przed wypadkami. Pełnią rolę podobną do ogrodzenia. Taka odbojnica działa niczym barierka, nie pozwala dalej wjechać. Znajdziemy je także w centrach handlowych, na placach manewrowych czy też usytuowane na wąskich mostach i zwężonych przejazdach. Z powodzeniem można je stosować przy różnych ciągach komunikacyjnych. Barierka zagradza przejście ludziom, a tam gdzie jest odbój dane miejsce chronione jest przed uderzeniami środków transportu. Często zdarza się, że odbojniki okazują się rozwiązaniem najbardziej optymalnym. Aby nie ponosić kosztów napraw najlepiej stosować zabezpieczenia.

ODBOJNICA LINIOWA MAGAZYNOWA

Przykręcana odbojnica liniowa z rury ocynkowanej, malowana proszkowo, oklejana folią odblaskową.

odbojnica

   Rura fi 60,3 fi 76,1 H – 120mm H – 300mm H – 600mm H – 1100mm

  Odboje magazynowe wewnętrzne i zewnętrzne.


ODBOJNICA NAROŻNA RÓWNORAMIENNA

Przykręcana odbojnica narożna z rury ocynkowanej, malowana proszkowo, oklejana folią odblaskową.

odbojnica narożna

   Rura fi 60,3 fi 76,1


ODBOJNICA TYPU U2

Przykręcana odbojnica typu U2 z rury ocynkowanej, malowana proszkowo, oklejana folią odblaskową.

odbojnica

   Rura fi 60,3 fi 76,1

ODBOJNICA TYPU U3

Przykręcana odbojnica typu U3 z rury ocynkowanej, malowana proszkowo, oklejana folią odblaskową.

odbojnica

   Rura fi 60,3 fi 76,1

ODBOJNICA TYPU U4

Przykręcana odbojnica typu U4 z rury ocynkowanej, malowana proszkowo, oklejana folią odblaskową.

odbojnica u4

   Rura fi 60,3 fi 76,1

Naprowadzacze kół

Naprowadzacze kół to odboje pomagające kierowcom samochodów ciężarowych przy manewrowaniu.

Naprowadzacze kół

  Średnice Ø: 159 mm
  ​Długość L: 2400 mm
  Wysokość H: 300 mm
  Przygotowujemy na zamówienie odbojnice o dowolnych wymiarach z rur o średnicy od 48mm do 219,1mm.

ODBOJNICA SŁUPOWA

Przykręcana odbojnica słupowa z rury ocynkowanej, malowana proszkowo, oklejana folią odblaskową.

odbojnica słupowa

   Rura fi 48 fi 60,3 fi 71,6 fi 76,1 fi 121 fi 121 H – 300mm H – 700mm H- 1100mm

Odbojnice słupowe zewnętrzne i wewnętrzne. Odbojnica słupowa w wersji do wbetonowania lub ze stopą do przykręcania. Nasi specjaliści pomogą Państwu w doborze odpowiednich odbojnic.


WSZYSTKIE TYPY ODBOJNIC

Możemy wykonać dowolne odbojnice z rur stalowych (odbojnice rurowe) na wymiar według projektu klienta. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 516 440 064. Polski producent odbojnic zapewnia najwyższą jakość i trwałość produktu, wyróżnia nas także atrakcyjna cena. Standardowe odbojnice przemysłowe w kolorze żółto-czarnym, istnieje możliwość malowania proszkowego na dowolny kolor z palety RAL lub wykonanie odbojnic w ocynku. W nasze ofercie dowolnych wymiarów i specyfikacji technicznej bariery odbojnice, producent polski!

Inne zastosowania odbojników

Odbojnice to proste, niedrogie zabezpieczenie. Odbojniki doskonale zabezpieczają newralgiczne punkty, szczególnie narażone na uszkodzenia mechaniczne. Słupy nośne magazynów, wysokie krawężniki, konstrukcje mostów czy nawet drzewa skutecznie chronić można za pomocą odbojnic. Przy użyciu odbojników regałowych chronione są regały. Odbojnice ścienne zabezpieczają natomiast ściany, mimo iż nie są zrobione z metalu. W kategorii odbojnic mieszczą się również odbojnice gumowe. Na regałach magazynowych składowane są zazwyczaj znaczne ilości towaru. Nie można więc dopuścić do tego, by taki regał się przesunął bądź wywrócił. Zabezpieczenia ścian są nie mniej ważne, żeby nie trzeba ich było zbyt często malować. W formie barier odbojnice pomagają też kierowcom samochodów ciężarowych przy manewrowaniu. Stanowią na przykład nieodzowny element zapewnienia bezpiecznego podjazdu pod rampę przeładunkową. Odbojnice parkingowe usprawniają parkowanie, podobnie jak naprowadzacze zamieszczane przy bramach. Taka odbojnica stalowa to bardzo dobre uzupełnienie oznakowania terenu. Parking musi posiadać konkretne znaki, lecz same znaki to za mało. W miejscach gdzie poruszają się auta łatwo o wypadki i uszkodzenia. Lecz można się przed tym chronić. To znakomite produkty, będące znacznym usprawnieniem organizacyjnym. Można lokować je zarówno w budynkach, jak i na terenach zewnętrznych. Właśnie ze względu na to, że brzydka pogoda nie jest w stanie ich uszkodzić. Nie rdzewieją pod jej wpływem. To ważna ich zaleta. Produkty o dużej trwałości są w stanie służyć przez lata.

Odbojnice według specyfikacji technicznej klienta

Coraz większą popularnością cieszą się odbojnice Producent - który projektuje różne ich rodzaje - sprawia, że idealnie mogą pełnić wybrane funkcje. Pas komunikacyjny powinien być dobrze i estetycznie wydzielony. Pomagają w tym odbojnice magazynowe (między innymi odbojnice wózkowe) i wiele innych. Oferujemy odbojnice bardzo solidne. Można zamawiać artykuły o rozmaitej średnicy. Producent odbojnic, mający na uwadze wszelkie potrzeby klienta, zawsze musi być przygotowany na indywidualne życzenia. I tacy właśnie jesteśmy. Nasza lista produktów kategorii odbojnice to tylko przykłady, bowiem można zamawiać u nas również odboje przemysłowe o innych rozmiarach. Można się do nas zgłaszać po różnorodne odboje stalowe, przy czym oferta ta poszerzona jest o barierki techniczne. Wybór konkretnego towaru zależny jest od charakteru obiektu lub ciągu komunikacyjnego, a tylko zamawiający zna poszczególne czynniki. To klient wybiera jak zabezpieczać narożniki, sprzęt i ludzi. Gwarantujemy duży wybór modeli odbojnic przemysłowych Producent powinien troszczyć się nie tylko o dostępność, lecz również o dostarczanie informacji. Zatem bogaty asortyment wspieramy profesjonalnym doradztwem. Nasi doradcy chętnie odpowiadają na zadane pytania i służą swoją pomocą również przy organizacji transportu. Kompleksowa i sprawna obsługa uczyniła nas firmą wysoko ocenianą przez klientów. Ich grono stale się powiększa.

Odbojnice ceny

Poniżej przykładowy cennik, dla większej ilości oferujemy atracyjne rabaty! Ceny na dzień 19.01.2022. Zapraszamy do kontaktu w sprawie aktualnej wyceny.

CENNIK ODBOJNIC
Lp. Produkt Wymiary
[mm]
Cena
netto
1 Odbojnica słupowa fi 48,3  wys.300 69,11 zł
2 Odbojnica regałowa gr.4, 180x160x400 203,25 zł
3 Odbojnica prosta fi 60,3  120x300 211,38 zł
4 Odbojnica prosta
z blachą
fi 60,3  120x300 356,91 zł
5 Odbojnica paletowa fi 60,3  dł.400 150,41 zł
6 Odbojnica skrzynkowa fi 60,3  300x200x300 267,48 zł
7 Odbojnica ochronna U
czteroramienna
fi 60,3  400x400x300 521,95 zł
8 Odbojnica narożna fi 60,3  300x300x300 312,20 zł
9 Odbojnica koszowa fi 60,3  500x500 569,11 zł
10 Naprowadzacze kół fi 159  2500x300 567,21 zł
za 1mb

Skontaktuj się z nami! +48 501 310 260