Dział Sprzedaży
+48 501 310 260
biuro@sonto.pl

Dział Obsługi Zamówień
+48 516 440 064
zamowienia@sonto.pl

Siatka ostrzowa


WIELKOFORMATOWA SIATKA OSTRZOWA

Siatka ostrzowa wielkoformatowa służy do budowy ogrodzeń agresywnych (specjalnych). Można ją również stosować w połączeniu z zasiekami z drutu ostrzowego Concertina. Wielkoformatowa siatka ostrzowa powstaje w wyniku trwałego połączenia punktów i przecięcia odpowiednio zorientowanych odcinków drutu ostrzowego bez naruszenia powłoki ocynkowanej. Siatka ostrzowa jest bardzo popularnym ogrodzeniem w jednostkach penitencjarnych. Siatka ogrodzeniowa może mieć różną postać. Jednak jeśli chodzi o jednostki karne zastosowanie zwykłego ogrodzenia byłoby ryzykowne. Taśma stalowa z wyciętymi ostrzami nadaje zaporze agresywny charakter. Siatka ze stali ocynkowanej ogniowo ma znaczną trwałość. Konstrukcja drutu ostrzowego i odpowiednie oczka siatki sprawiają, że bariera taka dobrze odstrasza, a przy tym jest estetyczna. Świetnie nadaje się do ogrodzenia elektrowni oraz lotnisk i wszelkich terenów, które muszą być specjalnie nadzorowane.


W RAZIE PYTAŃ JESTEŚMY DOSTĘPNI PO NUMEREM – 516 440 064!


Siatka z drutu ostrzowego

Siatkę można uzupełniać zasiekami Concertina, sytuując zwoje na samej górze. Elementy ogrodzenia zaporowego takiego jak siatka z drutu ostrzowego trzeba przy produkcji właściwie zgrzewać. Ma ono bardzo dobrze zabezpieczać, więc całość powinna być należycie stabilna. Siatka ostrzowa to wyrób polskiego producenta. Powstaje w wyniku zgrzewania ułożonych na ukos drutów. Dobrze dobrana wersja drutu powoduje, że siatka taka idealnie nadaje się do zabezpieczania obszarów wymagających szczególnej ochrony. W zakładach karnych są umieszczani niebezpieczni przestępcy. Gdyby nie było zainstalowanych odpowiednich zabezpieczeń mogliby oni podejmować próby ucieczki. Specjalny ostrzowy kołnierz stanowi wzmocnienie konstrukcji Concertiny. Warto ją lokować dodatkowo, by działała na wyobraźnię. Nie sposób sforsować podwójnych zasieków.

Więcej o budowie zasiek

Oferowana przez nas siatka z drutu ostrzowego posiada dokładnie wysokości 2,1 m i długości jest na 6 m. Jest to standard dostosowany do potrzeb klienta. Słupek jest po to, by ustabilizować siatkę i bardziej stabilnie zamocować na niej zwoje drutu. Wymiary siatki, czyli szerokość 2,1 m i długości 6 metrów przy poszczególnych egzemplarzach, zostały opracowane na podstawie wcześniej realizowanych zgłoszeń dotyczących produktów z drutu ostrzowego typu Concertina. Przy wytwarzaniu Concertiny ważnym jest, aby zacisnąć zwoje złączkami w kilku miejscach.

Oczka diagonalne

Siatka ostrzowa ma charakterystycznie utworzone oczka. Dzięki temu naprawdę estetycznie wygląda. Każde oczko ma wielkość 300 na 150 mm, a usytuowane na nich ostrza są dobrze widoczne. Montaż tego rodzaju siatki jest prosty. Jednak najlepiej mieć założone rękawice ochronne, żeby się nie pokaleczyć. Wszelkie ogrodzenia typu agresywnego mają wspólną cechę - są w stanie poranić. Na tym zresztą polega ich wartość, na umiejętnym odstraszaniu. Siatka o wysokości 2,1 m i długości 6 m to gotowe zabepieczenie, które znakomicie sprawdzi się tam, gdzie przebywają osoby o złych zamiarach. Społeczeństwo trzeba chronić przed przestępcami, a tereny wymagające szczególnej ochrony należy wyposażać w zapory o podwójnej mocy zaporowej. Mądra ochrona przed problemami faktycznie pozwala ich uniknąć. Przy projektowaniu siatki były brane pod uwagę potrzeby odbiorców, którzy muszą sobie radzić z trudnymi wyzwaniami. Od wojska zależy bezpieczeństwo kraju, a od służby więziennej izolacja osób, które zasłużyly na karę. Społeczeństwo czuje się komfortowo, gdy instytucje jakie organizuje działają sprawnie i wywiązują się z przypisanych im funkcji. Osoby odpowiedzialne za różne placówki mogą korzystać z nowoczesnych rozwiązań. Skupianie się na innych zadaniach jest możliwe jedynie wtedy, gdy zagwarantowane jest bezpieczeństwo.


Oferowane przez nas zasieki są sprzedawane we wszystkich krajach UE. Oznacza to, że parametry techniczne zasiek dostępnych w sklepie są takie same jak zasiek sprzedawanych np. w Austrii czy we Francji. Wysoka jakość materiałów oraz opracowany, sprawdzony proces produkcyjny z kontrolą jakości surowców na samym wejściu do zakładu, jak i kontrolą jakości finalnego produktu to rzeczy bardzo cenione przez klientów. Produkcja zasiek sprzedawanych w Polsce jak i w Europie odbywa się w zakładzie produkcyjnym w Polsce. To polski producent, a kupowanie produktów rodzimych producentów to wspieranie polskiego rynku i gospodarki.

Transport

Koszt transportu zamówień ustalany jest indywidualnie (prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy). W naszych magazynach jest też możliwość odbioru zamówienia własnym transportem.

Dostarczamy produkty z naszego sklepu na teren całej UE. W celu wyceny kosztów transportu prosimy o kontakt.

Wszystkie elementy niezbędne do budowy kompletnego i prawidłowego montażu zasiek z drutu ostrzowego są dostępne w naszej ofercie. Wybierz:

  • złączki,
  • zaciskarki,
  • napinacze,
  • elementy złączne,
  • przelotki,
  • druty i linki naciągowe,
  • drut kolczasty,
  • wkręty,
  • śruby rzymskie,
  • rękawice.

Zapraszamy także do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży tel. +48 516 440 064 lub e-mail: biuro@sonto.pl, gdzie fachowo doradzimy Państwu w sprawie wyboru i wyceny..